#1

PAKIET WAX

Woskowanie jest jedną z podstawowych metod zabezpieczenia lakieru, które nadaje lakierowi gładkości i połysku uwydatniając kolor lakieru. Wosk ułatwia mycie pojazdu oraz ogranicza przyleganie brudu,  posiada właściwości  hydrofobowe odpychające cząsteczki wody.  Chroni lakier przed warunkami atmosferycznymi do 3-4 miesięcy.

 • detalingowe mycie samochodu
 • dekontaminacja lakieru
 • odświeżenie lakieru cleanerem
 • aplikacja wosku na okres zimowy
 • powłoka hydrofobowa na przednią szybę
 • podstawowe sprzątanie wnętrza
#2

PAKIET COATING 24M

W pakiecie 24M usuniemy ponad 80% zarysowań na Twoim lakierze, przygotowując idealnie powierzchnie do aplikacji powłoki ceramicznej na okres do 24 miesięcy (wymagana jest okresowa konserwacja powłoki do uzyskania najdłużej trwałości).

 • detalingowe mycie samochodu
 • dekontaminacja lakieru
 • korekta lakieru typu one step
 • aplikacja powłoki ceramicznej GZOX
 • powłoka hydrofobowa na przednią szybę
 • podstawowe sprzątanie wnętrza
Cena
2700
  • dopłata do samochodów typu SUV, duża limuzyna, kombi +150 zł
  Feedback
  Dodatkowe informacje

  Usługę rozpoczynamy od dokładnego mycia samochodu (wraz z usuwaniem nieczystości z lakieru jak smoła, asfalt, żywica itd.). Po umyciu, następny etap to glinkowanie lakieru, który usunie zanieczyszczenia lakieru, których nie usuniemy przy zwykłym myciu. Po pełnej dekontaminacji lakieru czas na odświeżenie lakieru. Przed nałożeniem wosku, odświeżamy lakier maszynowo za pomocą cleanera, w opcji z powłoką ceramiczną wykonujemy korektę lakieru pastą polerską w systemie One Step. Dzięki cleaner’owi lub paście polerskiej poprawimy wygląd lakieru (kolor i głębie), usuwamy mikrorysy, zmatowienia i utlenioną warstwę lakieru. Po dokładnym odtłuszczeniu lakieru będzie on idealnie przygotowany pod nałożenie trwałego wosku lub powłoki ceramicznej. Produkty użyte w pakiecie sprawią, że Twój samochód nie tylko będzie świetnie zabezpieczony, ale także będzie wspaniale się prezentował po każdym myciu.

  Przy zimowych porządkach, zadbamy także o wnętrze samochodu. W pakiecie oferujemy kompletne odkurzanie, przetarcie plastików oraz dokładne mycie szyb wewnętrznych. Dodatkowo zabezpieczymy przednią szybę powłoką hydrofobową (niewidzialna wycieraczka) preparatem firmy GLACO.

  SUPER SHINE AUTO DETAILING

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ?

  Jeśli już podejmiemy decyzję, w jaki sposób chcemy chronić lakier naszego samochodu, mamy do wyboru dwie opcje: podjąć samodzielną próbę nałożenia ochrony, bądź oddać pojazd w ręce fachowców. Jeżeli zdecydujemy się działać na własną rękę, niezbędne będzie doświadczenie z polerowaniem lakieru, gdyż karoserię trzeba odpowiednio przygotować oraz posiadać praktykę w aplikacji powłok.

  Dlaczego warto powierzyć ceramiczne zabezpieczenie lakieru specjalistom z Super Shine? Powodów jest wiele. Przede wszystkim jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w szczególności w takich dziedzinach, jak kwarcowa i ceramiczna ochrona lakieru samochodowego. Dysponujemy specjalistyczne studio wyposażone w odpowiednie oświetlenie oraz niezbędny sprzęt warsztatowy. Posiadając fachową wiedzę, każdorazowo staramy się jak najlepiej przygotować samochód do aplikacji powłoki, szczególną uwagę zwracając na optymalne warunki jej nakładania. Nie zapominamy również o właściwym przygotowaniu powierzchni pojazdu, która powinna być wolna od brudu, smoły, wosków, olejków z past oraz zabezpieczeń fabrycznych.

  Go Top