MYJNIA RĘCZNA – BEZPIECZNE MYCIE

REGULARNA PIELĘGNACJA SAMOCHODU


Bezpieczne mycie samochodu polecamy wszystkim, niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się lakier. Korzystając z najlepszych środków oraz narzędzi staramy się umyć samochód zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Jest to niezwykle istotny etap dla kolejnych kroków prac. Polega on, na najdokładniejszym możliwym oczyszczeniu nadwozia pojazdu.

Standard

70
 • Bezpieczne mycie
 • Odkurzanie wnętrza
 • Czyszczenie plastików
 • Mycie szyb
 • Zabezpieczenie lakieru Wet Coat
 • Dressing na opony

Premium

120
 • Mycie detailingowe
 • Odkurzanie wnętrza
 • Czyszczenie plastików
 • Mycie szyb
 • Zabezpieczenie lakieru Wet Coat
 • Dressing na opony

Super Shine

200
 • Mycie detailingowe
 • Dekontaminacja lakieru
 • Odkurzanie wnętrza
 • Czyszczenie plastików
 • Mycie szyb
 • Zabezpieczenie lakieru Wet Coat
 • Dressing na opony

bezpieczene mycie

W auto detailingu jest to wieloetapowy cykl zabiegów, rozpoczynający się od nałożenia piany aktywnej na samochód (prewash). Profesjonalna piana aktywna ma neutralne pH i jest bezpieczna dla lakieru i elementów plastikowych nadwozia. Pozwala ona na wstępne zmycie bieżącego brudu, umożliwiając poprawne i bezpieczne umycie auta szamponem.

Pierwszą, najistotniejszą rzeczą do umycia są koła i nadkola. Uzasadnieniem dla takiej kolejności jest fakt, że wypłukiwanie piasku i błota z nadkól po umyciu lakieru spowodowałoby osadzanie się na czystym lakierze znacznych ilości brudu. Nadkola płuczemy niezwykle starannie, nie oszczędzając przy tym wody pod wysokim ciśnieniem.

Mycie kół pojazdu polega na kilkuetapowemu czyszczeniu.  Koła są jednych z najtrudniejszych części samochodu do utrzymania w czystości i zabezpieczenia, osadza się na nich pył z klocków hamulcowych oraz brud unoszony z nawierzchni (asfalt, smoła). Po spłukaniu pierwszej warstwy zanieczyszczeń oceniamy rodzaj zanieczyszczenia pozostały na kołach. Do usuwania zanieczyszczeń używamy specjalnego żelu rozpuszczającego osady i wbite w powierzchnię lakieru na feldze cząsteczki metaliczne oraz preparaty do usuwania smoły i asfaltu. W końcowym etapie felga może być także wyglinkowana i odpowiednio zabezpieczona.

Przy użyciu systemu dwóch wiader z zamontowanymi separatorami brudu Grit Guard, bezpiecznej rękawicy wykonanej z wełny i szamponu o neutralnym pH, możemy bardzo dokładnie i bezpiczenie umyć samochód. Trudno dostępne miejsca nadwozia, takie jak okolice emblematów, plastikowych elementów zderzaków, uszczelek i tym podobnych, czyszczone są miękkimi pędzelkami, celem wydobycia brudu z każdego zakamarku przy pomocy środka APC (All Purpouse Cleaner).

Niezwykle istotnym elementem mycia pojazdu jest dekontaminacja. Jest to proces chemicznego oczyszczania nadwozia wąsko specjalizowanymi środkami do usuwania między innymi śladów smoły i zanieczyszczeń metalicznych, które znajdują się praktycznie na każdym normalnie eksploatowanym samochodzie (szczególnie na polskich drogach).

Ponieważ na etapie mycia pojazdu niemożliwe są do usunięcia intensywne, głębokie zabrudzenia kolejnym krokiem jest glinkowanie pojazdu który to proces oczyszcza powierzchnię z głęboko osadzonych lub wręcz wżartych w lakier mikroskopijnych cząstek brudu, asfaltu, smoły, pozostałości z owadów, soków z drzew, czy też pyłu z klocków hamulcowych. Proces ten zniweluje niepożądane skutki soli drogowej oraz inne zanieczyszczenia, wpływające na chropowatość lakieru. Po takim zabiegu nasz lakier zrobi się gładki i przyjemny w dotyku.

0
Powłoki ochronne
0
Renowacja lakieru
0
Aplikacja wosku
0
Detailing wnętrza

CO JESZCZE OFERUJEMY?

Renowacja lakieru jest procesem mającym na celu całkowite lub częściowe usunięcie defektów występujących na powierzchni powłoki lakierniczej, a także zwiększenie lub nadanie jej utraconego połysku. Wykonujemy ją za pomocą maszyn polerskich w systemie wieloetapowym.

Wytarcia i uszkodzenia skóry wpływają negatywnie na wygląd wizualny i walory estetyczne tapicerki. Skóra, która posiada wytarcia lub ubytki w farbie szybko ulega degradacji. Jeśli mamy widoczne uszkodzenia oznacza to, że warstwa lakieru, która ma chronić tapicerkę została uszkodzona.

Czyszczenie tapicerki materiałowej lub skórzanej oraz wnętrza pozwala usunąć dotychczasowe ślady eksploatacji wnętrza samochodu odzyskując ich pierwotny wygląd i odejmie samochodowi parę lat. Polecamy kompleksowe czyszczenie wykonać przy sprzedaży samochodu.

Bezpieczne mycie samochodu polecamy wszystkim, niezależnie od tego, w jakim stanie znajduje się lakier. Korzystając z najlepszych kosmetyków oraz narzędzi myjemy samochód zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, chroniąc lakier przed zarysowaniami.

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Bądź z  nami na bieżąco! Polub na Facebook i oglądaj na Instagramie.

Super Shine Auto Detailing

Zapłocie Duże 78,
43-300 Bielsko-Biała

Tel. 33 482 4330
Email: biuro@supershine.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00
Sobota: telefonicznie